poniedziałek, 11 listopada 2013

Golarka BRAUN °COOLTEC - poczuj zimę na skórze

Dzisiaj chciałem pokazać wam i zrecenzować coś zupełnie innego. Golarke °COOLTEC,  Nie jest to zwykła tradycyjna golarka , to prawdziwa nowość na rynku. Bardzo ciesze się ze współpracy z firmą BRAUN . Czasem, przy goleniu miałem podrażnioną skórę  teraz to przeszłość. Innowacja golarki znajduje się w jej głowicy a dokładniej chodzi o aluminiowy pasek, który znajduje się pomiędzy ostrzami. Często zdarza się , ze golarki elektryczne szybko się nagrzewają co odczuwa najbardziej nasza twarz. W golarce BRAUN  tego nie zaobserwujemy co więcej po naciśnięciu przycisku natychmiast poczujemy przyjemny chłodek który zapobiegnie podrażnieniom. Jednak to jest jedna z tych czynności o których ciężko opowiadać to trzeba poczuć na własnej skórze :)


  Maszynka ma idealnie wyprofilowaną rekojeść co eliminuje wypadniecie z reki, dodatkowy plus to malutki wyświetlacz LCD który informuje o stanie baterii. Poniżej zdjęcia z przed i po :
.

6 komentarzy:

 1. ja poza krótkim epizodem z jednorazówkami praktycznie od zawsze golę się philipsem i nie ma mu co zarzucić... inna sprawa, że w jego golarkach głowice były "od zawsze", więc to też o czymś świadczy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawy jestem, czy rzeczywiście tak działa?

  OdpowiedzUsuń
 3. JA nie lubie żadnej golarki elektrycznej, każdą jaką miałem strasznie podrażniała mi skórę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. musisz spróbować golarki firmy BRAUN CollTec z serii CT np model 2s lub 4s, które są wyposażone w system aktywnego chłodzenia wykonanego w innowacyjnej technologii. Mi również każda maszynka do golenia podrażniała skórę, do tego mam twardy zarost i muszę Ci powiedzieć, że od kilku tygodni używam tej golarki i jestem bardzo zadowolony. Golarka bardzo dokładnie goli gdyż ma podwójną głowicę pomiędzy, którymi umieszczony jest właśnie pasek, który odprowadza ciepło powstałe przy goleniu i magazynuje je wewnątrz urządzenia. System ten sprawdza się bardzo dobrze. Do tego golarka jest bardzo dobrze wykonana, jest ergonomiczna, posiada dodatkowo szeroki pasek gumowy, co sprawia, że pewnie trzyma się w dłoni i nie ma możliwości aby się wyśliznęła, nawet przy goleniu na mokro. Ponadto akumulatorek dość długo wytrzymuje, a sama golarka bardzo szybko się ładuje oraz posiada zdejmowalną górną część głowicy co daje możliwość szybkiego oczyszczenia. Produkt ten polecam wszystkim mężczyzną, którzy szczególnie posiadają gęsty i twardy zarost oraz posiadają wrażliwą skórę. Oczywiście wszystkie zalety jakie posiada golarka służą dla lepszego golenia. Chitek

   Usuń
 4. a ja też jestem bardzo zadowolony z Philipsa

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam przyjemność testować golarkę BRAUN Cool Tec CT2s w ramach projektu firmy trnd. Golarka wyposażona jest w funkcję aktywnego chłodzenia co sprawia, że codzienne golenie sprawia dużo więcej przyjemności niż dotychczas, a uczucie chłodu daje niesamowite wrażenie. Biorąc pod uwagę, że posiadam twardy zarost i wrażliwą skórę twarzy, głowica równomiernie goli zarost i dobrze sobie radzi z usuwaniem zarostu zarówno jednodniowego jak i kilkudniowego. Golarka bardzo dobrze jest wykonana, posiada dodatkowo szeroki pasek gumowy, co sprawia, że pewnie trzyma się w dłoni i nie ma możliwości aby się wyśliznęła, nawet przy goleniu na mokro. Ponadto akumulatorek dość długo wytrzymuje, a sama golarka bardzo szybko się ładuje oraz posiada zdejmowalną górną część głowicy co daje możliwość szybkiego oczyszczenia. Produkt ten polecam wszystkim mężczyzną, którzy szczególnie posiadają gęsty i twardy zarost oraz posiadają wrażliwą skórę. Oczywiście wszystkie zalety jakie posiada golarka służą dla lepszego golenia. Pozdrawiam Chitek

  OdpowiedzUsuń